Z dovodu pretrvávajúcich zdravotných problémov v súvislosti s Covid infekciou Vás veľmi prosím o strpenie pri postupnej distribúcii Vašich objednávok . Dakujem za pochopenie.

Žehlička Ultron MACH PLUS 45W, bílá

ULTRON MACH PLUS žehlička, IONIC & amp; Infra světlo 45W, keramika & amp; titan, LCD Display, 120-230 ° C 25x100mm plotny, kabel 3m p>

3 451,00 Kč
do 2 až 14 prac. dnů
Počet
do 14 prac. dnů

Co se týče technologie, Ultron MACH PLUS je jeden z nejlepších ve své kategorii. Tato profesionální keramická a titanová žehlička s infračervenou a ionické technologií vytváří dokonalý lesk a zanechá vlasy zdravější. Infračervené teplo proniká přímo do kůry vlasu a zahřívá ho zevnitř. Tato technologie pomáhá udržovat přirozenou balanci vlhkosti na prodchádzanie vysušování a efektivnější styling s maximálním leskem a jemností. Dále díky ionické technologií statická elektřina vytvořená stylingem je vyloučena. Vhodná pro všechny typy vlasů a jemný lesk trvá celý den. S její extra rychlou MCH tepelnou částí, 180 ° C je dosažených pouze do 20 sekund. LCD displej s tlačítky vám pomůže pohodlně nastavit ideální teplotu (120-230 ° C). Ať kadeře nebo rovné vlasy, MACH PLUS si s tím poradí! Při práci možná uslyšíte jemné bzučení. To žehlička vytváří miliony negativně nabitých iontů, které dodají vlasům neuvěřitelný lesk! Nabízí keramické desky s infračervenou technologií a titanové desky (25x100mm), 45W, Ionic generátor, digitální displej, nastavitelná teplota (s funkcí udržet teplotu), automatické vypínání (po 1h), extra rychlé MCH nahřívání, 3m otočný kabel.
Sibel
SB#0447931