Prosím počítejte s komplikacemi dodávek zboží po dobu #Covid19 a preferujte plabu převodem na účet. Děkujeme za pochopení.

PHI Active energy shampoo 250ml

Šampon proti vypadávání vlasů s výtažkem chmele a prosa.

94,00 Kč
do 2-3 prac. dnů
Počet
Skladem

Special proti vypadávání vlasů - šampon proti vypadávání vlasů s výtažkem chmele a prosa. Snižuje nadměrné vypadávání vlasů, posiluje vlasy a zajišťuje vlasovým kořínkům dostatek energie pro růst nových vlasů.


Složení:


Proso je bohaté na proteiny, které mají výjimečný účinek na růst vlasů.Chmel je bohatý na vitamíny a aminokyseliny podporuje růst vlasů a zpomaluje jejich vypadávání.Použití: Šampon aplikujte do vlhkých vlasů a vlasové pokožky, lehce masírujte, můžete nechat krátce působit a poté důkladně opláchněte. Postup můžete opakovat.PHI - Perfect Hair IDNová řada produktů s optimálním vyvážením pečujících komponentů pro jedinečnou a komplexní péči o vlasy. Výrobky PHI uspokojí i nejnáročnější zákazníky v péči o vlasy. Exkluzivní přírodní aktivní látky zajistí zdravé, hladké vlasy s okouzlujícím leskem. Produkty jsou prosty jakýchkoliv škodlivých látek jako jsou parabeny a uvolňovače formaldehydu.


PHI - Perfect Hair ID představuje: kompletní řešení pro všechny typy barvených a zesvětlených vlasůvysoce intenzivní ošetření pro poškozené vlasyhydratační systém pro dokonalou rovnováhu vlhkosti vlasů a vlasové pokožkysnadný nástroj k dosažení výjimečného objemu vlasůširokou škálu řešení pro problematické vlasy a vlasovou pokožkuSubrina
053496
2015-06-01