z dôvodu hospitalizácie budú nové objednávky distribuované od soboty 27.2.2021. ďakujem za pochopenie.
  • Nové

Dr.Santé Detox Hair Maska 1000ml

Dr. Santé Detox Hair maska ​​na vlasy 1l - s aktivním uhlím z bambusu


Pro intenzivní regeneraci vyčerpaných vlasů

162,90 Kč
do 2-3 prac. dnů
Počet
Skadem

Dr. Santé Detox Hair maska ​​na vlasy 1l - s aktivním uhlím z bambusu


Pro intenzivní regeneraci vyčerpaných vlasů


Čistí a detoxikuje

Toxiny přítomné v okolním prostředí velmi nepříznivě účinkují na vlasy. Prach, výpary a kouř se usazují na vlasech a pokožce na hlavě, čímž vystavují vlasový stvol i vlasový folikul systematické destrukci. Vlasy se začnou lámat, ztratí lesk, mohou se objevit problémy s lupy a vlasy mohou dokonce začít nadměrně vypadávat. Mimořádně nepříznivý vliv na vlasy má životní prostředí ve velkoměstech - vlasy se mohou stát až několikanásobně citlivější na vnější vlivy.

Řada přípravků Detox Hair, jehož základem je aktivní uhlí z bambusu, je speciálně vyvinutý na detoxikaci vlasů a pokožky na hlavě - zajišťuje hloubkovou očistu od ekotoxínov a škodlivých mikroskopických látek:

  • Aktivní uhlí z bambusu funguje jako vysoce účinná houba, která absorbuje toxiny a nečistoty - doslova "vytáhne" škodlivé látky z vlasů a pokožky na hlavě.
  • Citrónový esenciální olej osvěžuje a zpevňuje vlasy.
  • Olej ze semen rostliny Inca inch obsahuje mastné kyseliny (omega 3, omega 6, omega 9), které zabraňují lámání vlasů, pomáhají předcházet rozdvojeným konečkům a dodávají vlasům zářivý lesk.
  • Komplex rostlinných aminokyselin (pšenice, sója) posiluje vlasy, zvyšuje jejich ochranu při různých procedurách v kadeřnickém salonu nebo doma, zbavuje vlasy kadeřavosti a odstraňuje statickou elektřinu (antistatický účinek). Maska obalí každý jeden vlas a dodá mu vitalitu a energii. Intenzivně vyživuje a hydratuje vlasy po celé délce. Vlasy se snadněji rozčesávají a upravují do účesu.
DR.SANTE
3692100